Novi online tečaj „Implementacija i vrednovanje ishoda učenja u sustavu Moodle“

4. 4. 2017.

Uz tečaj u učionici, od 3. travnja 2017. godine dostupan je i online tečaj „Implementacija i vrednovanje ishoda učenja u sustavu Moodle“. Polaznici tečaja upoznat će se s načinom upisa ishoda učenja u sustav za e-učenje Moodle, povezivanjem ishoda učenja sa aktivnostima te preporukama za njihovu organizaciju i vrednovanje. Nastavnici i svi zainteresirani tečaju pristupaju pomoću elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr te tečaj prolaze svojim tempom. Tečaj mogu proći u cijelosti ili mogu pregledati samo pojedine dijelove. Polaznici koji prođu cijeli tečaj na kraju mogu dobiti potvrdu o završetku tečaja i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi mod.srce.hr/online-tecaj.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.