50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Novi online tečaj „Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?“

18. 12. 2017.

Uz tečaj u učionici od danas je dostupan i online tečaj „Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?“ namijenjen nastavnicima i studentima koji se žele upoznati s mogućnostima sustava e-portfolio i sastoji se od osnovnog i tri napredna modula. U okviru osnovnog modula pod nazivom „Osnove rada u sustavu e-portfolio“ polaznici će naučiti što je e-portfolio, izraditi stranice, blogove i grupe te komunicirati s drugim korisnicima sustava. Završetkom osnovnog modula otvara se mogućnost za upis naprednih modula:

• E-portfolio za osobni razvoj i izradu životopisa
  • E-portfolio za studente poslijediplomskog studija
  • E-portfolio kao nastavna aktivnost

Tečaju se pristupa pomoću elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr.
Za svaki modul polaznici mogu dobiti potvrdu o završetku i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi mod.srce.hr/online-tecaj.

tra 19

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 19. travnja 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.