Novi online tečaj „Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?“

18. 12. 2017.

Uz tečaj u učionici od danas je dostupan i online tečaj „Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?“ namijenjen nastavnicima i studentima koji se žele upoznati s mogućnostima sustava e-portfolio i sastoji se od osnovnog i tri napredna modula. U okviru osnovnog modula pod nazivom „Osnove rada u sustavu e-portfolio“ polaznici će naučiti što je e-portfolio, izraditi stranice, blogove i grupe te komunicirati s drugim korisnicima sustava. Završetkom osnovnog modula otvara se mogućnost za upis naprednih modula:

• E-portfolio za osobni razvoj i izradu životopisa
  • E-portfolio za studente poslijediplomskog studija
  • E-portfolio kao nastavna aktivnost

Tečaju se pristupa pomoću elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr.
Za svaki modul polaznici mogu dobiti potvrdu o završetku i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi mod.srce.hr/online-tecaj.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.