Novosti vezane uz poveznicu sustava Merlin i ISVU

16. 1. 2017.

Na sustavu Merlin postavljena je nova inačica dodatka za povezivanje sustava Merlin i ISVU. Uz nadogradnje koje olakšavaju institucijskim administratorima otvaranje e-kolegija, znatno je unaprijeđena i mogućnost izvoza ocjena iz sustava Merlin u ISVU.

Novosti dostupne nastavnicima su:

• sustav dozvola vezan uz mogućnost upisa studenata iz ISVU-a te pregled i izvoz ocjena
  • zapis izvršenih radnji vezano uz izvoz ocjena u izvještajima e-kolegija
  • dorada obrasca za upis ocjena poput filtera studenata te postavki koje olakšavaju postavljanje ispitivača i datuma ispita za veći broj studenata.

Sve mogućnosti vezane uz upis studenata te pregled i izvoz ocjena iz sustava Merlin u ISVU su detaljno opisane u novoj inačici Priručnika za nastavnike, str. 261. Novu inačicu Priručnika za nastavnike možete preuzeti ovdje.

lip 27

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u srijedu, 27. 6. 2018. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lip 29

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 29. 6. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!