50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Obilježavanje međunarodnog tjedna otvorenog obrazovanja u Srcu

13. 3. 2017.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na međunarodnom tjednu otvorenog obrazovanja koje Srce ove godine obilježava u ponedjeljak, 27. ožujka 2017. u 16 sati.

U okviru Popodne@CEU pripremili smo predavanje „Open Education: The Moral, Business & Policy Case for OER“ koje će održati Cable Green, direktor za otvoreno obrazovanje, Creative Commons. Nakon ovog predavanja otvorit ćemo raspravu na temu važnosti politike otvorenosti u obrazovanju i znanosti. Panelisti su dobitnici međunarodnog priznanja Europe's Open Access Champions: prof. dr. sc. Diana Šimić, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i doc. dr. sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.