Objavljen Poziv za strateški projekt HR-ZOO

18. 4. 2018.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je 16. travnja 2018. godine objavilo Poziv na dostavu projektnog prijedloga u postupku izravne dodjele bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO). Poziv je objavljen u sustavu eFondovi te na središnjoj stranici ESI fondova. Nakon prijave slijedi postupak evaluacije te potpisivanje Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava.

Predmetni poziv možete pronaći na ovoj poveznici, a više o projektu HR-ZOO na web stranicama: http://www.srce.unizg.hr/hr-zoo.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.