Objavljen preliminarni program i otvorene prijave za sudjelovanje

15. 2. 2018.

Pozivamo vas da nam se i ove godine pridružite na konferenciji Srce DEI 2018 koja će se održati 11. i 12. travnja u Srcu i kongresnim dvoranama Plaza centra.

Objavili smo preliminarni program, a za informacije o prijavi provjerite na stranici prijava.

Svatko od sudionika moći će pohađati i jednu radionicu (popis radionica), a tu su i rasprave s uglednim pozvanim predavačima.

Osim redovne kotizacije, koja iznosi 600 kuna, pripremili smo i grupnu kotizaciju za tri osobe. Grupna kotizacija iznosi 1500 kuna. Budući da želimo proširiti saznanja o novim trendovima i tehnologijama i među studentima, za njih smo pripremili posebno povoljne kotizacije. Studentska kotizacija iznosi 200 kuna.

lip 27

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u srijedu, 27. 6. 2018. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lip 29

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 29. 6. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!