Objavljen preliminarni program i otvorene prijave za sudjelovanje

15. 2. 2018.

Pozivamo vas da nam se i ove godine pridružite na konferenciji Srce DEI 2018 koja će se održati 11. i 12. travnja u Srcu i kongresnim dvoranama Plaza centra.

Objavili smo preliminarni program, a za informacije o prijavi provjerite na stranici prijava.

Svatko od sudionika moći će pohađati i jednu radionicu (popis radionica), a tu su i rasprave s uglednim pozvanim predavačima.

Osim redovne kotizacije, koja iznosi 600 kuna, pripremili smo i grupnu kotizaciju za tri osobe. Grupna kotizacija iznosi 1500 kuna. Budući da želimo proširiti saznanja o novim trendovima i tehnologijama i među studentima, za njih smo pripremili posebno povoljne kotizacije. Studentska kotizacija iznosi 200 kuna.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.