Objavljen preliminarni program i otvorene prijave za sudjelovanje

15. 2. 2018.

Pozivamo vas da nam se i ove godine pridružite na konferenciji Srce DEI 2018 koja će se održati 11. i 12. travnja u Srcu i kongresnim dvoranama Plaza centra.

Objavili smo preliminarni program, a za informacije o prijavi provjerite na stranici prijava.

Svatko od sudionika moći će pohađati i jednu radionicu (popis radionica), a tu su i rasprave s uglednim pozvanim predavačima.

Osim redovne kotizacije, koja iznosi 600 kuna, pripremili smo i grupnu kotizaciju za tri osobe. Grupna kotizacija iznosi 1500 kuna. Budući da želimo proširiti saznanja o novim trendovima i tehnologijama i među studentima, za njih smo pripremili posebno povoljne kotizacije. Studentska kotizacija iznosi 200 kuna.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.