Objavljeni su pozvani predavači na DEI 2018

5. 2. 2018.

Pozvana predavanja na ovogodišnjoj konferenciji DEI 2018 održat će Ann Harding i Olivier Verscheure iz Švicarske.

Ann Harding radi u organizaciji SWITCH koja omogućuje različite IT-usluge akademskoj zajednici u Švicarskoj, članica je AAI tima te je više puta vodila razvoj sustava elektroničkih identiteta u okviru projekata GÉANT. Na konferenciji DEI 2018 održat će pozvano predavanje na temu uloge i važnosti sustava elektroničkih identiteta u akademskoj i istraživačkoj zajednici.

Olivier Verscheure ravnatelj je Švicarskog centra za znanost o podacima (Swiss Data Science Center). Na konferenciji Dani e-infrastrukture 2018 držat će predavanje na temu otvorene znanosti.

Cjelovitije biografije (na engleskom jeziku) pročitajte na http://dei.srce.hr/.

Prijave za sudjelovanje na konferenciji počinju 15. veljače 2018. godine.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.