Održan 2. Dan e-učenja

10. 12. 2010.

U srijedu, 8. prosinca 2010. održao se 2. Dan e-učenja u organizaciji Centra za e-učenje Srca.

Drugi Dan e-učenja otvorili su rektor prof. dr.sc. Aleksa Bjeliš i prorektorica za studije i studente prof. dr. sc. Blaženka Divjak, a cjelodnevnom događaju prisustvovalo je oko stotinu sudionika.

Tom prigodom dodijeljene su nagrade za najbolji e-kolegij Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2009./2010. Svi nagrađeni e-kolegiji predstavili su se akademskoj zajednici.

Na Danu e-učenja održala se panel diskusija s dekanima na temu "E-učenje kao integracijski element na Sveučilištu i most za suradnju među institucijama", predavanje uglednog britanskog eksperta na području e-učenja Simona Atkinsona te okrugli stol na temu „Uloga knjižnica u e-obrazovanju“.

O Danu e-učenja možete pogledati više na web-stranici Centra za e-učenje.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.