Održan 6. moodlemoot Hrvatska

10. 6. 2016.

U Srcu je 10. lipnja 2016. održan šesti MoodleMoot Hrvatska 2016, godišnje okupljanje moodlera - svih onih koji se bave ili su zainteresirani za sustav za e-učenje Moodle.

Održano je 18 prezentacija, a posebno su bila zanimljiva pozvana predavanja koja su održali predavači iz Hrvatske i Europe.

U drugom dijelu događanja rad se nastavio u paralelnim sekcijama, a teme su bile od tehničkih i razvojnih vezano uz sustav Moodle do iskustava u primjeni tehnologija i alata e-učenja u nastavi i vrjednovanju postignuća studenata u virtualnom okruženju. Srce je tom prilikom predstavilo svoja dugogodišnja iskustva sa sustavom Moodle te  mogućnosti njegove primjene u obrazovnom procesu. Centar za e-učenje Srca već osam godina održava i unapređuje  sustav za e-učenje Merlin koji koriste ustanove u sustavu visokog obrazovanja u Hrvatskoj te najavio prelazak na najnoviju inačicu sustava Moodle za akademsku godinu 2016./2017.

Program Moodlemoota možete na stranicama MoodleMoot Hrvatska 2016.

Više detalja o događanju potražite na stranici Pressroom, a galeriju fotografija pogledajte na Flickru.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.