Održan je drugi Dan CRO NGI-ja

3. 12. 2010.

U Sveučilišnom računskom centru u srijedu 1. prosinca, održan je drugi Dan hrvatske nacionalne grid infrastrukture (CRO NGI) - središnje godišnje okupljanje korisnika, predstavnika ustanova korisnika i ustanova partnera. U radu skupa sudjelovalo je 50 stručnjaka iz dvadesetak ustanova i fakulteta iz Dubrovnika, Slavonskog Broda, Varaždina i Zagreba.
Svrha okupljanja bila je razmjena znanja i iskustva te promišljanje potreba vezanih uz izgradnju i uporabu grida, kao temeljne sastavnice moderne e-infrastrukture sustava znanosti i visokog obrazovanja. Dodatne informacije o drugom Danu CRO NGI-ja možete pronaći na stranici Pressroom.

srp 04

Webinar "Registracije v4 sučelja u OpenAIRE-u za urednike repozitorija u sustavu Dabarodržat će se 4. srpnja 2022. od 10 do 10:45 sati.