Održan osmi MoodleMoot Hrvatska

6. 6. 2018.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizirao je MoodleMoot Hrvatska u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Kao i prethodnih godina, MoodleMoot je bio organiziran u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je bila u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imali smo dva pozvana predavanja: Niki Kaliakouda sa Sveučilišta Aristotel iz Soluna u Grčkoj održala je prezentaciju naziva "Supporting the academic community of Aristotel University of Thessaloniki embrace Moodle", a Elizabeth Dalton iz Moodle Headquatera održala je prezentaciju na temu analitika učenja. Na Moodlemootu se raspravljalo i o softverima za provjeru autentičnosti radova, ali i o GDPR-u u kontekstu sustava Moodle.

Prezentacije i snimke predavanja dostupne su na stranicama MoodleMoota 2018.

lip 27

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u srijedu, 27. 6. 2018. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lip 29

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 29. 6. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!