Održan osmi MoodleMoot Hrvatska

6. 6. 2018.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizirao je MoodleMoot Hrvatska u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Kao i prethodnih godina, MoodleMoot je bio organiziran u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je bila u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imali smo dva pozvana predavanja: Niki Kaliakouda sa Sveučilišta Aristotel iz Soluna u Grčkoj održala je prezentaciju naziva "Supporting the academic community of Aristotel University of Thessaloniki embrace Moodle", a Elizabeth Dalton iz Moodle Headquatera održala je prezentaciju na temu analitika učenja. Na Moodlemootu se raspravljalo i o softverima za provjeru autentičnosti radova, ali i o GDPR-u u kontekstu sustava Moodle.

Prezentacije i snimke predavanja dostupne su na stranicama MoodleMoota 2018.

kol 21

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 21. 8. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

kol 22

Želite li se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u srijedu, 22. 8. 2018., u 9 sati.
Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2018. su u tijeku.