Održan osmi MoodleMoot Hrvatska

6. 6. 2018.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizirao je MoodleMoot Hrvatska u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Kao i prethodnih godina, MoodleMoot je bio organiziran u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je bila u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imali smo dva pozvana predavanja: Niki Kaliakouda sa Sveučilišta Aristotel iz Soluna u Grčkoj održala je prezentaciju naziva "Supporting the academic community of Aristotel University of Thessaloniki embrace Moodle", a Elizabeth Dalton iz Moodle Headquatera održala je prezentaciju na temu analitika učenja. Na Moodlemootu se raspravljalo i o softverima za provjeru autentičnosti radova, ali i o GDPR-u u kontekstu sustava Moodle.

Prezentacije i snimke predavanja dostupne su na stranicama MoodleMoota 2018.

sij 24

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa s mogućnostima besplatnog programa Shotcut koji se koristi za obradu video sadržaja, prijavite se na radionicu koja će se održati 24. 1. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

velj 18

U prvom tečaju Linux akademije upoznajte se sa administracijom Linux poslužitelja. Tečaj počinje 18. 2. 2019. u 17 sati i traje pet dana. Prijave su u tijeku.