Održan osmi MoodleMoot Hrvatska

6. 6. 2018.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizirao je MoodleMoot Hrvatska u utorak, 5. lipnja 2018. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Kao i prethodnih godina, MoodleMoot je bio organiziran u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je bila u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imali smo dva pozvana predavanja: Niki Kaliakouda sa Sveučilišta Aristotel iz Soluna u Grčkoj održala je prezentaciju naziva "Supporting the academic community of Aristotel University of Thessaloniki embrace Moodle", a Elizabeth Dalton iz Moodle Headquatera održala je prezentaciju na temu analitika učenja. Na Moodlemootu se raspravljalo i o softverima za provjeru autentičnosti radova, ali i o GDPR-u u kontekstu sustava Moodle.

Prezentacije i snimke predavanja dostupne su na stranicama MoodleMoota 2018.

lis 22

Međunarodni Tjedna otvorenog pristupa (Open Access Week) ove godine obilježava se od 22. do 28. listopada.

lis 23

Saznajte novosti u novoj inačici Debiana 9. Online predavanje počinje 23. 10. 2018. u 14:00 sati i otvoreno je za sve zainteresirane.

lis 30

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa s mogućnostima besplatnog programa Shotcut koji se koristi za obradu video sadržaja, prijavite se na radionicu koja će se održati 30. 10. 2018. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

stu 12

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 12.11.2018. u 9:00 sati.

stu 24

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 11. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!