Održan sedmi MoodleMoot Hrvatska

13. 6. 2017.

U Srcu je 9. lipnja 2017. održan sedmi MoodleMoot Hrvatska 2017, godišnje okupljanje moodlera - svih onih koji se bave ili su zainteresirani za sustav za e-učenje Moodle.

Održano je 15 prezentacija i dvije radionice, a posebno su bila zanimljiva pozvana predavanja koja su održali predavači iz Europe.

U prvom djelu održano je pozvano predavanje iz Velike Britanije te razne prezentacije o mogućnostima i napretku sustava Moodle. U drugom dijelu događanja rad se nastavio u paralelnim sekcijama, a teme su bile od tehničkih i razvojnih vezano uz sustav Moodle do iskustava u primjeni tehnologija i alata e-učenja u nastavi. Održane su i dvije radionice na temu korištenja pitanja i testova te izrade dodataka za sustav Moodle.

Centar za e-učenje Srca već devet godina održava i unapređuje sustav za e-učenje Merlin koji koriste ustanove u sustavu visokog obrazovanja u Hrvatskoj te najavio prelazak na najnoviju inačicu sustava Moodle za akademsku godinu 2017./2018.

Prezentacije i snimke predavanja Moodlemoota možete vidjeti na stranicama MoodleMoot Hrvatska 2017.

Više detalja o događanju potražite na stranici Pressroom, a galeriju fotografija pogledajte na Flickru.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.