50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Održan webinar „Upis studenata u višu nastavnu godinu“

24. 9. 2021.

Djelatnici Srca iz Centra potpore ISVU-a održali su 23. rujna webinar koji je pokrivao teme upisa u višu nastavnu godinu te evidenciju školarine. Webinaru su prisustvovali djelatnici studentskih referada i ISVU koordinatori na visokim učilištima.

U sklopu teme “Upis u višu nastavnu godinu” obrađeni su i vezani sadržaji poput: predradnje potrebne za upis godine, radnje potrebne za upis studenta u višu godinu, upis studenata putem Studomata i upis studenata kroz aplikaciju Studij i studenti.

U sklopu teme “Evidencija školarine” također su obrađeni vezani sadržaji: preduvjeti za opisivanje i zaključavanje školarina, definiranje školarine i programski ugovori.

Na webinaru je bilo prisutno 45 sudionika.

Detaljnije informacije o obrađenim temama dostupne su na poveznicama iz prezentacije koja se nalazi na wiki stranicama usluge ISVU.

slika zaslona tijekim webinara

webinari srca

lis 18

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 18. listopada 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 25

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak,  25. listopada 2021., u  9 sati. Prijave su u tijeku.