Održan webinar „Upis studenata u višu nastavnu godinu“

24. 9. 2021.

Djelatnici Srca iz Centra potpore ISVU-a održali su 23. rujna webinar koji je pokrivao teme upisa u višu nastavnu godinu te evidenciju školarine. Webinaru su prisustvovali djelatnici studentskih referada i ISVU koordinatori na visokim učilištima.

U sklopu teme “Upis u višu nastavnu godinu” obrađeni su i vezani sadržaji poput: predradnje potrebne za upis godine, radnje potrebne za upis studenta u višu godinu, upis studenata putem Studomata i upis studenata kroz aplikaciju Studij i studenti.

U sklopu teme “Evidencija školarine” također su obrađeni vezani sadržaji: preduvjeti za opisivanje i zaključavanje školarina, definiranje školarine i programski ugovori.

Na webinaru je bilo prisutno 45 sudionika.

Detaljnije informacije o obrađenim temama dostupne su na poveznicama iz prezentacije koja se nalazi na wiki stranicama usluge ISVU.

slika zaslona tijekim webinara

webinari srca