Održana je konstituirajuća sjednica Upravnog vijeća Srca

30. 11. 2016.

U srijedu, 30. studenoga 2016. godine u Sveučilišnom računskom centru održana prva konstituirajuća sjednica novog Upravnog vijeća Srca. Sjednicu je sazvao i njome predsjedao rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras.

Odluku o imenovanju Upravnog vijeća donio je Senat Sveučilišta u Zagrebu na 5. sjednici održanoj 15. studenoga 2016. godine. U Upravno vijeće Srca imenovani su: na prijedlog rektora, red. prof. art. Mladen Janjanin, prorektor Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Neven Vrček, dekan Fakulteta organizacije i informatike i Marko Lepoglavec, zamjenik predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu. Na prijedlog ministra znanosti i obrazovanja u Upravno vijeće je imenovana Ivana Puljiz, savjetnica za znanost i visoko obrazovanje u Ministarstvu znanosti i obrazovanja. Sandra Razbornik, voditeljica Ureda za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju Srca članica je Upravnog vijeća kao predstavnica radnika Srca na temelju provedenih izbora.

Na sjednici je sudjelovao i ravnatelj Srca dr.sc. Zoran Bekić.

Za predsjednika Upravnog vijeća izabran je prof. dr. sc. Neven Vrček.

Na 1. sjednici Upravno vijeće je raspravilo plan predstojećih aktivnosti i donijelo Odluku o pokretanju postupka imenovanja ravnatelja Srca za razdoblje od 1. travnja 2017. godine  na rok od četiri godine.

Na slici (slijeva prema desno): dr. sc. Zoran Bekić, Marko Lepoglavec, Ivana Puljiz, prof. dr. sc. Neven Vrček, red. prof. art. Mladen Janjanin, Sandra Razbornik te prof. dr. sc. Damir Boras.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.