Održano Popodne@CEU

17. 4. 2012.

Redovito mjesečno Popodne@CEU održalo se 19. ožujka 2012. u 16 sati. Uvodno predavanje „"Suvremene tehnologije u nastavi jezika- primjer učenja hrvatskoga"održale su doc. dr. sc. Lidija Cvikić, Učiteljski fakultet u Zagrebu - Odsjek u Petrinji i Marija Bošnjak, prof. vanjski suradnik Sveučilišta u Zagrebu. Objavljena je snimka.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju, a za one koji su propustili predavanje objavili smo snimku predavanja i prezentaciju.

Sažetak predavanja, prezentaciju te snimku predavanja pogledajte ovdje.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.