Okrugli stol "Koliko smo unaprijedili nastavu u visokom obrazovanju primjenom e-učenja"

24. 9. 2019.

Pozivamo Vas na okrugli stol "Koliko smo unaprijedili nastavu u visokom obrazovanju primjenom e-učenja?", koji će se održati u srijedu, 25.9.2019. s početkom u 11 sati u Srcu u okviru Tjedna Centra za e-učenje Srca (23. do 27. rujna 2019.).

Cilj okruglog stola je raspravljati o tome jesu li nove tehnologije unaprijedile kvalitetu obrazovanja, u kojoj mjeri i zašto danas e-učenje još uvijek nije sastavni dio obrazovnog procesa na svim visokoškolskim ustanovama. Uz osvrt na to što je napravljeno od početka sustavnog uvođenja e-učenja u visokom obrazovanju provođenjem Tempus projekta EQIBELT, raspravljat će se na koji način su nove tehnologije promijenile i unaprijedile nastavu, o novim metodama poučavanja i učenja i je li to pomoglo da današnji studenti izađu s fakulteta sa znanjima i vještinama koji su im potrebni za tržište rada.

Panelisti na okruglom stolu su:

• izv. prof. dr. sc. Marta Žuvić, prorektorica za osiguravanje i unaprjeđivanje kvalitete Sveučilišta u Rijeci
  • prof. dr. sc. Jadranka Lasić Lazić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
  • prof. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomske studije Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
  • doc. dr. sc. Ivan Grgurević, prodekan za nastavu i studente Fakultet prometnih znanosti Sveučilište u Zagrebu
  • Pegi Pavletić, predsjednica Hrvatskog studentskog zbora.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.