50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Okrugli stol povodom Međunarodnog dana pismenosti

29. 8. 2014.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i Sveučilišni računski centar Srce ove godine zajednički obilježavaju Međunarodni dan pismenosti organizacijom okruglog stola na temu "Cjeloživotno učenje u virtualnom okruženju". U okviru okruglog stola razgovarat će se o važnosti cjeloživotnog učenja, vještinama koje danas moraju imati zaposlenici na tržištu rada kako bi bili zapošljivi i konkurentni te mogućnostima koje informacijsko-komunikacijska tehnologija i e-učenje pružaju u cjeloživotnom učenju. Okrugli stol će se održati u ponedjeljak, 8. rujna 2014. godine, s početkom u 11 sati, u Sveučilišnom računskom centru (Josipa Marohnića 5, Zagreb). Pozivamo vas da nam se pridružite u raspravi na ovu temu i svojim sudjelovanjem pridonesete obilježavanju ovog važnog dana.

lip 16

16. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Ako se želite upoznati s osnovnim mogućnostima programa Excel, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 18. 6. 2021., s početkom u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 23

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a - tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 23. 6. 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 28

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 28. 6. 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.