50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Online radionica Srca "Implementing a European Student eID"

9. 10. 2020.

U sklopu europskog tjedna radionica vezanih uz projekt MyAcademicID Srce organizira radionicu "Implementing a European Student eID".

Na radionici će biti predstavljeni rezultati projekta MyAcademicID čiji je cilj kreiranje europskog studentskog identifikatora (ESI) koji će omogućiti sigurnu i nesmetanu razmjenu podataka između visokih učilišta u Europi uz povezivanje sustava akademskih elektroničkih identiteta sa sustavima eIDAS i eduGAIN.

Radionica će se održati 22. listopada 2020. godine s početkom u 11:00 sati putem sustava webinara Srca. Namijenjena je osobama uključenima u procese mobilnosti studenata (posebno kroz Erasmus programe), ali i svima zainteresiranima.

Više informacija o programu i obrazac za prijavu.

Online radionica Srca "Implementing a European Student eID"

tra 19

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 19. travnja 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.