50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Online radionica Srca "Implementing a European Student eID"

9. 10. 2020.

U sklopu europskog tjedna radionica vezanih uz projekt MyAcademicID Srce organizira radionicu "Implementing a European Student eID".

Na radionici će biti predstavljeni rezultati projekta MyAcademicID čiji je cilj kreiranje europskog studentskog identifikatora (ESI) koji će omogućiti sigurnu i nesmetanu razmjenu podataka između visokih učilišta u Europi uz povezivanje sustava akademskih elektroničkih identiteta sa sustavima eIDAS i eduGAIN.

Radionica će se održati 22. listopada 2020. godine s početkom u 11:00 sati putem sustava webinara Srca. Namijenjena je osobama uključenima u procese mobilnosti studenata (posebno kroz Erasmus programe), ali i svima zainteresiranima.

Više informacija o programu i obrazac za prijavu.

Online radionica Srca "Implementing a European Student eID"

Ožu 04

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u četvrtak, 4. 3. 2021., s početkom u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

Ožu 08

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 8. 3. 2021. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

Ožu 10

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 10. 3. 2021. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 17

U prvom tečaju Linux akademije upoznajte se s administracijom Linux poslužitelja. Online tečaj uz vodstvo predavača počinje 17. 3. 2021. u 9 sati.