Online tečajevi Srca integrirani u sustav e-Građani

2. 2. 2018.

Od danas građani putem sustava e-Građani mogu jednostavno pristupati online tečajevima Srca.

Članovi akademske zajednice (studenti, nastavnici i djelatnici visokih učilišta te javnih instituta) za jednostavan pristup online tečajevima koriste svoj elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr. Integracijom usluge Online tečajevi Srca sa sustavom e-Građani jednako jednostavan i brz pristup omogućen je i svim drugim građanima.

Kroz široku ponudu besplatnih tečajeva iz područja informacijsko-komunikacijskih tehnologija, polaznici se mogu upoznati i proširiti svoja znanja o uporabi računala i uredskih alata (Word, Excel, PowerPoint i Access) te drugim područjima, kao što su e-učenje, Linux, Creative Commons licence, IT sigurnost i programski jezik R. Popis online tečajeva neprestano se nadopunjuje novim naslovima.

Online tečajevi odličan su izbor za osobe kojima je potrebna veća fleksibilnost kada su u pitanju mjesto, vrijeme ili tempo učenja. Trenutačno je u sustavu za e-učenje Tečajeva Srca registrirano čak 6.619 korisnika, što potvrđuje velik interes za ovakvu vrstu učenja.

Više informacija o tečajevima Srca možete pronaći na stranici http://www.srce.hr/edu.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.