Osamnaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

12. 12. 2016.

Pozivamo vas na predavanje s temom „Skype for Business - pomoć u edukaciji i radu“ koje će se održati u četvrtak 15. 12. 2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave.
Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming).
Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.