Osmo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

13. 10. 2015.

Pozivamo vas na predavanje „Što je novo u Officeu 2016 za korisnike“ koje će se održati u petak 16. 10. 2015. u 14:00 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5. Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija. Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave. Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming). Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.