MoodleMoot Hrvatska 2020 – objavljen program

10. 6. 2020.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji će se održati 16. i 17. lipnja 2020. MoodleMoot Hrvatska 2020 održat će se online, putem sustava za webinare Srca. Objavljen je program.

Kao i prethodnih godina, MoodleMoot se organizira u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

Martin Dougiamas, osnivač i direktor sustava Moodle, najpoznatijeg i najraširenijeg open source sustava za učenje na daljinu u svijetu otvorit će ovogodišnji MoodleMoot Hrvatska predavanjem pod nazivom „Education online in 2020 and 2030“.

Uz pozvano predavanje, održat ćemo i panel na temu „Koliko smo uspješno prenijeli visokoškolsku nastavu u online okruženje?“ s prorektorima hrvatskih sveučilišta, te još dva pozvana predavanja stručnjaka iz Njemačke i Velike Britanije.

Osim pozvanih predavanja poslušajte i kako su se nastavnici snašli i osigurali da nastava funkcionira i u proteklom razdoblju koje je, vjerujemo, svima bilo vrlo izazovno.

10. Moodlemoot Hrvatska 2020 online

Trenutno nema događanja.