Otvoren 3000. e-kolegij na sustavu za e-učenje Merlin

13. 10. 2014.

Na sustavu za e-učenje Merlin na početku zimskog semestra akademske godine 2014./2015. otvoren je 3000. e-kolegij. Na sustavu je već preko 48.000 korisnika, a na tjednoj bazi na sustavu radi preko 7600 jedinstvenih korisnika (nastavnika i studenata). Virtualno okruženje za učenje (sustav Merlin) sastoji se od sustava za e-učenje, sustava e-portfolio i sustava za webinare. U njemu se nalaze e-kolegiji sastavnica Sveučilišta u Zagrebu i e-kolegiji Sveučilišta u Dubrovniku, Zadru, Osijeku i Rijeci te drugih visokoškolskih ustanova iz sustava visokog obrazovanja i znanosti. Centar za e-učenje nastavlja s redovitim održavanjem radionica i tečajeva na temu e-učenja, a tečaj Osnove rada u sustavu Merlin održat će se 27. i 28. listopada. Više o tečajevima i radionicama te načinu prijave i terminima bit će objavljeno na web-stranicama Centra za e-učenje.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.