Peti sveučilišni Dan e-učenja

2. 12. 2013.

Peti Dan e-učenja u organizaciji Centra za e-učenje Srca održat će se u četvrtak, 12. prosinca 2013. u Auli rektorata Sveučilišta u Zagrebu.   Peti sveučilišni Dan e-učenja ove godine započinje najavom međunarodne konferencije u području e-učenja – EDEN 2014. koja će se održati od 10. do 13. lipnja 2014. u Zagrebu. Domaćini konferencije su Sveučilište u Zagrebu i Sveučilišni računski centar Srce, a konferenciju će najaviti  direktor  organizacije EDEN prof. Antonio Moreira Teixeira sa Sveučilišta Aberta, Portugal putem webinara. Već tradicionalno dodijelit će se i nagrade za najbolji e-kolegij Sveučilišta u Zagrebu, a ove godine održat će se i retrospektiva e-kolegija koji su dobili 1. ili 2. nagradu za najbolji e-kolegij na Sveučilištu u Zagrebu. Na Danu e-učenja održat će se i panel diskusija o prijedlogu Strategije studija i studiranja Sveučilišta u Zagrebu posebno o dijelu vezanom uz nastavne metode i tehnologije. U sklopu Dana e-učenja bit će održana i radionica za nastavnike o ishodima učenja naziva „Ishodi učenja: kako aktivno planirati i unaprijediti stvarne kompetencije studenata“.   Pozivamo nastavnike, studente, uprave sastavnica i sve zainteresirane za e-učenje da nam se pridruže i na ovom sveučilišnom Danu e-učenja.   Program i obrasci za prijavu za sudjelovanje dostupni su na stranicama Centra za e-učenje.

Trenutno nema događanja.