Peti webinar na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju

3. 6. 2015.

Srce organizira novi webinar iz ciklusa on-line predavanja naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju, a u okviru međunarodnog projekta TALOE, koji će se održati u ponedjeljak, 15. lipnja u 11 sati. Naziv ovog webinara je Composing assessment for the multimodal classroom, a održat će ga James Lamb, pomoćnik ravnatelja Lothians Equal Access Programme for Schools (LEAPS), Velika Britanija. Predavač će kratkom prezentacijom prikazati kako povećanje digitalnog oblika učenja i poučavanja u visokom obrazovanju zahtijeva razmatranje mogućnosti multimodalnog načina vrednovanja i davanja povratne informacije. Zbog rasta digitalnog utjecaja u visokom obrazovanju povećava se mogućnost korištenja kombiniranog pristupa u izgradnji akademskog znanja. Primjerice, studenti suočeni s pitanjem esejskog tipa mogu odgovoriti stvaranjem video uratka kroz uporabu fotografije, testa i glazbe. Na samom kraju bit će opisana dva primjera multimodalnog načina vrednovanja i davanja povratne informacije. Pozivamo vas da nam se pridružite i čujete iskustva drugih te pridonesete događanju svojim komentarima i pitanjima koja možete postaviti već unaprijed ili tijekom webinara. Više o webinaru možete pročitati na web stranicama Centra za e-učenje ili projekta TALOE.

stu 19

Jeste li znali da postoje alati koji vam mogu pomoći prilikom izrade i organizacije bibliografskih izvora i umetanja referenci u tekst? Da biste naučili raditi s njima, prijavite se na tečaj koji se održava u utorak, 19. 11. 2019., u 9 sati.

stu 19

Želite li naučiti raditi s besplatnim alatima za grafički dizajn? Prijavite se na tečaj koji će započeti u utorak, 19. 11. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

stu 22

Tijekom jednodnevnog predavanja saznajte što su to certifikati i na koje se sve načine koriste. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.