Počela 16. smotra Sveučilišta u Zagrebu

13. 10. 2011.

S održavanjem je počela 16.  Sveučilišta u Zagrebu. Sveučilišni računski centar i ove godine pruža tehničku potporu u pripremi i provođenju programa predstavljanja visokih učilišta. Smotra Sveučilišta u Zagrebu organizira se za učenike završnih razreda srednjih škola, studente te ostale zainteresirane. Zadaća smotre prvenstveno je pravodobno obavještavanje svih budućih studenta o programima studija, dostignućima na pojedinim područjima, opremljenosti pojedinih fakulteta, nastavnim planovima, preddiplomskim, diplomskim i poslijediplomskim studijima, kreativnim mjestima za zapošljavanje u pojedinim strukama, novim radnim uvjetima koje osiguravaju poduzetnici i kompanije, uvjetima smještaja tijekom studija u Zagrebu, studentskom životu i o još mnogo drugih detalja. Osim što pruža tehničku potporu Srce, kao sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, na svome štandu predstavlja svoje proizvode i usluge svim zaniteresiranim posjetiteljima. Smotra se održava od 13. do 15. listopada 2011. godine u prostorijama Studentskog Centra  u Zagrebu. Više informacija o Smotri možete pronaći na http://smotra.unizg.hr.

srp 04

Webinar "Registracije v4 sučelja u OpenAIRE-u za urednike repozitorija u sustavu Dabarodržat će se 4. srpnja 2022. od 10 do 10:45 sati.