Počela 22. smotra Sveučilišta u Zagrebu

23. 11. 2017.

U četvrtak, 23. studenog 2017. je u Francuskom paviljonu Studentskog centra Sveučilišta u Zagrebu počela 22. smotra Sveučilišta u Zagrebu. Smotru su svečanim govorima otvorili ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, prorektorica za studente, studije i upravljanje kvalitetom prof. dr. sc. Ivana Čuković-Bagić, izaslanica gradonačelnika Milana Bandića i rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras.

Smotra Sveučilišta traje do subote, a na Smotri će se predstaviti i Sveučilišni računski centar. Srce na smotri ima štand na kojem predstavljamo obrazovne aktivnosti.

Detaljnije informacije o samom događanju dostupne su na web stranicama Smotre.

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.