Počele prijave za prezentacije na peti Moodlemoot Hrvatska

8. 4. 2015.

Peti Moodlemoot Hrvatska održat će se 16. lipnja 2015. u Sveučilišnom računskom centru. Pozivamo vas da prijavite prezentaciju na neku od ovogodišnjih tema: sustavna podrška korisnicima, trendovi – implementacija novih načina poučavanja pomoću sustava Moodle, izrada sadržaja i Moodle on Mobile i podijelite svoje znanja i iskustva s ostalima. Rok za prijavu prezentacija je 20. svibnja 2015. Ovogodišnji Moodlemoot Hrvatska 2015 Centar za e-učenje Srca organizira u suradnji s Centrom potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Sustav Moodle važan je i sve prisutniji alat za e-učenje te je trenutno najraširenije rješenje za e-učenje i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj. Moodlemoot Hrvatska 2015 je mjesto susreta Moodle zajednice u Hrvatskoj i regiji te prilika za razmjenu iskustva i stjecanje novih znanja, razvoj novih ideja i rasprave o testiranjima, te stjecanje novih kontakata i prilika za suradnju kao i jačanje postojećih poznanstava i prijateljstava. Više o prijavi prezentacije na ovogodišnji Moodlemoot potražite na stranicama Centra za e-učenje.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.