Počele prijave za prezentacije na šesti MoodleMoot Hrvatska

22. 4. 2016.

Šesti Moodlemoot Hrvatska održat će se 10. lipnja 2016. u Sveučilišnom računskom centru. Pozivamo vas da prijavite prezentaciju na neku od ovogodišnjih tema: sustavna podrška korisnicima, trendovi – implementacija novih načina poučavanja pomoću sustava Moodle, izrada sadržaja i Moodle on Mobile i podijelite svoje znanja i iskustva s ostalima. Rok za prijavu prezentacija je 16. svibnja 2016.

Ovogodišnji Moodlemoot Hrvatska 2016 Centar za e-učenje Srca organizira u suradnji s Centrom potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Sustav Moodle važan je i sve prisutniji alat za e-učenje te je trenutno najraširenije rješenje za e-učenje i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj.
Moodlemoot Hrvatska 2016 je mjesto susreta Moodle zajednice u Hrvatskoj i regiji te prilika za razmjenu iskustva i stjecanje novih znanja, razvoj novih ideja i rasprave o testiranjima, te stjecanje novih kontakata i prilika za suradnju kao i jačanje postojećih poznanstava i prijateljstava.

Više o prijavi prezentacije na ovogodišnji Moodlemoot potražite na stranicama Centra za e-učenje.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.