Počeo 6. MoodleMoot Hrvatska

10. 6. 2016.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji se održava danas, 10. lipnja 2016. u prostorijama Srca. Ovogodišnji MoodleMoot organizira se u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen je svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Pozvana predavanja možete pogledati putem webinara. Pozvani predavači su: Demi Sinclaire, s University College London, Velika Britanija, Viktorija Florijančič s University of Primorska, Slovenija te Lidija Kralj, učiteljica na OŠ Veliki Bukovac i članica stručne radne skupine koji radi na cjelovitoj kurikularnoj reformi koja će se osvrnuti na važnost ICT-a u kontekstu obrazovnog procesa.

Program MoodleMoot Hrvatska 2016.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.