Počeo tjedan otvorenog obrazovanja

27. 3. 2017.

Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu (Srce) se pridružuje obilježavanju međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja 2017. U Tjednu otvorenog obrazovanja, koji se ove godine obilježava od 27. do 31. ožujka, diljem svijeta se organiziraju tribine, predavanja i inicijative kojima se želi podići svijest o važnosti otvorenog obrazovanja i njegovog utjecaja na suvremene načine učenja u cijelom svijetu.

Srce će ovogodišnji Tjedan obilježiti:

Ovim dvjema inicijativama Srce želi doprinijeti otvorenosti i dostupnosti obrazovnih materijala te potaknuti na raspravu i promišljanje o važnosti otvorenog pristupa znanstvenim informacijama, obrazovnim sadržajima, istraživanjima i publikacijama.

Pozivamo sve da nam se pridruže u Srcu na ovoj zanimljivoj tribini! Za sudjelovanje se nije potrebno prijavljivati, a za one koji nisu u mogućnosti doći, osigurat ćemo prijenos putem sustava za webinare.

Trenutno nema događanja.