Počeo treći MoodleMoot Hrvatska

7. 6. 2013.

Moodlemoot Hrvatska 2013 održava se u prostorijama Srca, a namijenjen je svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.   MoodleMoot Hrvatska organizira Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu s ciljem razmjene iskustava u korištenju sustava Moodle te druženja i povezivanja korisnika u interaktivnu suradničku mrežu.   Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske i regije, ove godine pozvani predavači su: Stuart Mealor,  voditelj certificiranja za Moodle i direktor za poslovanje HRDNZ (Moodle partner) iz Novog Zelanda, Meredith Henson, menadžerica za poslovanje pri Catalyst IT Europe iz Velike Britanije koja se bavi sustavima otvorenog koda kao što su Moodle i Mahara te Kemal Kačapor, voditelj programa udaljenog učenja na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu i član Idega (Moodle partner u regiji) iz Bosne i Hercegovine.   Ovaj cjelodnevni događaj kroz niz prezentacija podijeljenih u teme, pružit će sudionicima mogućnost da steknu nova saznanja i ideje, da se druže i steknu nova poznanstva i prilike za suradnju ne samo u Hrvatskoj nego i u regiji.   Program konferencije možete pronaći na stranicama MoodleMoot 2013.

Trenutno nema događanja.