50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Počinje konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2021

28. 4. 2021.

Danas u 9 sati počinje konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2021 koja je ujedno i konferencija projekta HR-ZOO. Nakon svečanog otvorenja, u 9:25 započinje i prvo pozvano predavanje Paula Feldmana, direktora Jisca koji će govoriti o promjenama u znanosti i obrazovanju pod utjecajem četvrte industrijske revolucije te dati osvrt na značajne pokretače digitalne transformacije znanosti i obrazovanja u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Svečano otvorenje i pozvano predavanje Paula Feldmana možete pratiti putem YouTube kanala Srca.

U 12 sati, João Bacelar, izvršni direktor Udruženja europskih sveučilišta (European University Foundation), održat će drugo pozvano predavanje na temu digitalizacije procesa u visokom obrazovanju s posebnim osvtrom na mobilnost i izgradnju Europske infrastrukture digitalnih usluga namijenjenih studentima (European Digital Student Service Infrastructure - EDSSI), koje ćete također moći pratiti na YouTube kanalu Srca.

Pridružite nam se na ovogodišnjoj virtualnoj konferenciji Dani e-infrastrukture Srce DEI 2021.

Web stranice Srce DEI 2021 konferencije

lip 14

Želite li naučiti izraditi "moćne" prezentacije uporabom programa PowerPoint, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će započeti u ponedjeljak, 14. 6. 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lip 16

16. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Ako se želite upoznati s osnovnim mogućnostima programa Excel, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 18. 6. 2021., s početkom u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 23

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a - tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 23. 6. 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 28

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 28. 6. 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.