50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Počinje konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2021

28. 4. 2021.

Danas u 9 sati počinje konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2021 koja je ujedno i konferencija projekta HR-ZOO. Nakon svečanog otvorenja, u 9:25 započinje i prvo pozvano predavanje Paula Feldmana, direktora Jisca koji će govoriti o promjenama u znanosti i obrazovanju pod utjecajem četvrte industrijske revolucije te dati osvrt na značajne pokretače digitalne transformacije znanosti i obrazovanja u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Svečano otvorenje i pozvano predavanje Paula Feldmana možete pratiti putem YouTube kanala Srca.

U 12 sati, João Bacelar, izvršni direktor Udruženja europskih sveučilišta (European University Foundation), održat će drugo pozvano predavanje na temu digitalizacije procesa u visokom obrazovanju s posebnim osvtrom na mobilnost i izgradnju Europske infrastrukture digitalnih usluga namijenjenih studentima (European Digital Student Service Infrastructure - EDSSI), koje ćete također moći pratiti na YouTube kanalu Srca.

Pridružite nam se na ovogodišnjoj virtualnoj konferenciji Dani e-infrastrukture Srce DEI 2021.

Web stranice Srce DEI 2021 konferencije

Trenutno nema događanja.