Pomoćnica ravnatelja Srca izabrana za predsjednicu EDEN-a

18. 6. 2019.

U nedjelju, 16. 6. 2019. na godišnjoj skupštini međunarodne organizacije EDEN (European Distance and E-learning Network) Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja Srca za obrazovanje i podršku, izabrana je za 10. po redu predsjednicu ove ugledne europske organizacije u području učenja na daljinu i e-učenja koja će uskoro obilježiti 30 godina djelovanja.

Sandra Kučina Softić član je izvršnog odora EDEN-a od 2013. godine, a 2016. je izabrana za potpredsjednicu organizacije za pitanja otvorene profesionalne suradnje.

Organizacija EDEN (www.eden-online.org)  neprofitna je organizacija koja danas okuplja preko 180 ustanova, organizacija i mreža te više od 1.000 samostalnih članova iz 58 zemalja svijeta. Članovi mreže EDEN dolaze iz različitih područja obrazovanja i usavršavanja s ciljem suradnje i razmjene znanja, stjecanjem što boljeg razumijevanja u području udaljenog poučavanja i e-učenja te profesionalnog razvoja. Sveučilišni računski centar je aktivni član u mreži EDEN.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.