Popodne@CEU - počinje nova sezona

18. 10. 2011.

Pozivamo vas na prvo redovito mjesečno druženje ove sezone koje će se održati u Auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu u utorak, 25. listopada 2011. godine u 16 sati.

Uvodno predavanje naslova "Zašto uprave fakulteta misle da im ne treba e-učenje?" održat će prof. dr. sc. Blaženka Divjak, prorektorica za studente i studije Sveučilišta u Zagrebu, dr. sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca i Sandra Kučina Softić, dipl. ing., voditeljica Centra za e-učenje. Pozivamo vas da sudjelujete u raspravi.

Nadamo se da ste u mogućnosti odazvati se našem pozivu i veselimo se Vašem dolasku i aktivnom sudjelovanju.

Više informacija portažite na stranicama Popodne@CEU.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.