Popodne@CEU u svibnju

13. 5. 2013.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem mjesečnom druženju na temu e-učenja u ponedjeljak 20. svibnja 2013. u 16 sati, u Srcu.   Ovaj puta pripremili smo vrlo atraktivno i aktualno predavanje naslova „Skills teachers need in an ICT based learning environment“, a održat će ga mr. sc. Predrag Pale s Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.   Predavanje će se održati u okviru studijskog posjeta „Supporting Teachers with Technology Improved Learning“ koji Srce organizira u razdoblju 20. - 24. svibnja 2013. u okviru Programa za cjeloživotno učenje Europske unije.   Predavanje će pokušati dati odgovore na pitanja „S kojim se problemima nastavnici susreću kada žele koristiti tehnologiju u nastavi? Koje vještine trebaju imati nastavnici kako bi mogli na pravi način i efektivno uklopiti tehnologiju u nastavu u cilju unapređenja iste? Zašto nastavnici vrlo često nemaju pozitivan stav prema primjeni tehnologija u nastavi? Što utječe na njih stav vezano uz primjenu ICT i e-učenja u nastavi? Kako ih podržati ako odluče koristiti tehnologiju u nastavi?   Pozivamo Vas da nam se pridružite na popodnevu te sudjelujete u raspravi, a također i upoznate sudionike studijskog posjeta.   Podsjećamo, za predavanje se ne trebate prijavljivati, a više o događanjima zajedničkog naslova Popodne@CEU možete pogledati ovdje.

Trenutno nema događanja.