Popodne@CEU

15. 3. 2011.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem mjesečnm druženju na temu e-učenja u ponedjeljak, 21. ožujka 2011. u 16 sati, na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu, Borongajska cesta 83f, u dvorani Mljet.
Naslov uvodnoga predavanja je "Primjer korištenja sustava Merlin u nastavi na studiju Logopedije" a održat će ga  doc.dr.sc. Marijan Palmović i Gordana Hržica, prof. s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Nadamo se da ste u mogućnosti odazvati se našem pozivu i veselimo se Vašem dolasku i aktivnom sudjelovanju.

Više informacija portažite na stranicama Popodne@CEU.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.