Popodne@CEU

12. 4. 2011.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem mjesečnom druženju na temu e-učenja u ponedjeljak, 18. travnja 2011. u 16 sati, u Srcu.

Naslov uvodnoga predavanja je "Razvoj i efekti primjene LMS sustava na Fakultetu prometnih znanosti", a održat će ga doc. dr. sc. Dragan Peraković i Vladimir Remenar, dipl. ing. s Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu.

Nadamo se da ste u mogućnosti odazvati se našem pozivu i veselimo se Vašem dolasku i aktivnom sudjelovanju.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.