Popodne@CEU

14. 2. 2012.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem mjesečnom druženju na temu e-učenja u ponedjeljak, 20. veljače 2012. u 16 sati, u Srcu.

Naslov uvodnoga predavanja je "Mogućnosti korištenja multimedije u provedbi nastavnog procesa", a održat će ga doc. dr. sc. Mario Dumančić s Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Nadamo se da ste u mogućnosti odazvati se našem pozivu i veselimo se Vašem dolasku i aktivnom sudjelovanju.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.