Popodne@ceu

12. 2. 2013.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem mjesečnom druženju na temu e-učenja u ponedjeljak, 18. veljače 2013. u 16 sati, u Srcu.   Ovom prilikom predstavit ćemo priručnik „E-portfolio kao nastavna aktivnost" koji nastao je u okviru projekta "Uporaba sustava e-portfolija u sveučilišnoj nastavi" koji vodi Centar za e-učenje Srca u suradnji sa Sveučilištem u Portu iz Portugala te raspravljati o mogućnosti uporabe e-portfolija u obrazovnom procesu.   Nadamo se da ste u mogućnosti odazvati se našem pozivu i veselimo se Vašem dolasku i aktivnom sudjelovanju.   Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.