Popodne@ceu

12. 2. 2013.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na našem mjesečnom druženju na temu e-učenja u ponedjeljak, 18. veljače 2013. u 16 sati, u Srcu.   Ovom prilikom predstavit ćemo priručnik „E-portfolio kao nastavna aktivnost" koji nastao je u okviru projekta "Uporaba sustava e-portfolija u sveučilišnoj nastavi" koji vodi Centar za e-učenje Srca u suradnji sa Sveučilištem u Portu iz Portugala te raspravljati o mogućnosti uporabe e-portfolija u obrazovnom procesu.   Nadamo se da ste u mogućnosti odazvati se našem pozivu i veselimo se Vašem dolasku i aktivnom sudjelovanju.   Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.