Posjet Sveučilišnom računskom centru

8. 11. 2018.

U okviru devetodnevnog Erasmus+ posjeta FER-u, 8. studenog 2018. Srce je posjetio g. Rianto, voditelj računskog centra sveučilišta UTY - University of Technology, Yogyakarta, u pratnji prof. dr. sc. Mirte Baranović s FER-a. U sklopu sveučilišta UTY djeluje 5 fakulteta s 25 studijskih programa za 13.000 studenata.

G. Rianto predstavio je usluge koje računski centar sveučilišta UTY pruža svojim korisnicima.

Srce su posjetiteljima predstavili dr. sc. Zoran Bekić. ravnatelj Srca, Dobriša Dobrenić, pomoćnik ravnatelja za računalnu i mrežnu infrastrukturu i Sandra Razbornik, voditeljica Ureda za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju Srca.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.