Posjet Sveučilišnom računskom centru

8. 11. 2018.

U okviru devetodnevnog Erasmus+ posjeta FER-u, 8. studenog 2018. Srce je posjetio g. Rianto, voditelj računskog centra sveučilišta UTY - University of Technology, Yogyakarta, u pratnji prof. dr. sc. Mirte Baranović s FER-a. U sklopu sveučilišta UTY djeluje 5 fakulteta s 25 studijskih programa za 13.000 studenata.

G. Rianto predstavio je usluge koje računski centar sveučilišta UTY pruža svojim korisnicima.

Srce su posjetiteljima predstavili dr. sc. Zoran Bekić. ravnatelj Srca, Dobriša Dobrenić, pomoćnik ravnatelja za računalnu i mrežnu infrastrukturu i Sandra Razbornik, voditeljica Ureda za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju Srca.

stu 24

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 11. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

pro 17

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 13.12.2018.