Posjet Sveučilišnom računskom centru

8. 11. 2018.

U okviru devetodnevnog Erasmus+ posjeta FER-u, 8. studenog 2018. Srce je posjetio g. Rianto, voditelj računskog centra sveučilišta UTY - University of Technology, Yogyakarta, u pratnji prof. dr. sc. Mirte Baranović s FER-a. U sklopu sveučilišta UTY djeluje 5 fakulteta s 25 studijskih programa za 13.000 studenata.

G. Rianto predstavio je usluge koje računski centar sveučilišta UTY pruža svojim korisnicima.

Srce su posjetiteljima predstavili dr. sc. Zoran Bekić. ravnatelj Srca, Dobriša Dobrenić, pomoćnik ravnatelja za računalnu i mrežnu infrastrukturu i Sandra Razbornik, voditeljica Ureda za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju Srca.

sij 24

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa s mogućnostima besplatnog programa Shotcut koji se koristi za obradu video sadržaja, prijavite se na radionicu koja će se održati 24. 1. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

velj 18

U prvom tečaju Linux akademije upoznajte se sa administracijom Linux poslužitelja. Tečaj počinje 18. 2. 2019. u 17 sati i traje pet dana. Prijave su u tijeku.