Posjet Sveučilišnom računskom centru

8. 11. 2018.

U okviru devetodnevnog Erasmus+ posjeta FER-u, 8. studenog 2018. Srce je posjetio g. Rianto, voditelj računskog centra sveučilišta UTY - University of Technology, Yogyakarta, u pratnji prof. dr. sc. Mirte Baranović s FER-a. U sklopu sveučilišta UTY djeluje 5 fakulteta s 25 studijskih programa za 13.000 studenata.

G. Rianto predstavio je usluge koje računski centar sveučilišta UTY pruža svojim korisnicima.

Srce su posjetiteljima predstavili dr. sc. Zoran Bekić. ravnatelj Srca, Dobriša Dobrenić, pomoćnik ravnatelja za računalnu i mrežnu infrastrukturu i Sandra Razbornik, voditeljica Ureda za međunarodnu i međuinstitucionalnu suradnju Srca.

kol 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 8. 2019. u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 9. 2019., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.