Postanite autor tečajeva Srca

11. 10. 2016.

Srce započinje s izradom nekoliko tečajeva iz područja osnovnih obrazovnih programa i obrazovnih programa za IT-specijaliste:

1. Tečajevi u okviru osnovnih obrazovnih programa:
  • Osnove rada u WordPressu (procijenjeno trajanje: 8 školskih sati)
  • Osnove programiranja u programskom jeziku Python (procijenjeno trajanje: 12 školskih sati)
  • Uvod u jQuery (procijenjeno trajanje: 8 školskih sati).
  1. Tečajevi programa obrazovanja za IT-specijaliste edu4IT (razina Sistemski administrator 2):
  • SA2-140: Uspostava i prilagodba mrežnih servisa (Windows Server 2012) (trajanje tečaja: 25 školskih sati)
  • SA2-150: Osnove sigurnosti operacijskog sustava na poslužitelju (Windows Server 2012) (trajanje tečaja: 20 školskih sati)
  • SA2-330: Mrežna sigurnost (trajanje tečaja: 20 školskih sati)
  • SA2-610: Virtualizacija (16 školskih sati).

Pozivamo zainteresirane da nam pošalju svoje prijave za suradnju na izradi ovih tečajeva.

Upute za prijavu dostupne su na stranici Poziv za autore, a rok za prijavu je 28. listopada 2016.

Za dodatna pitanja javite nam se putem adrese oglas-autori [at] srce.hr.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.