Potražite nas na ovogodišnjoj Smotri!

12. 11. 2015.

Svečanim otvaranjem u Francuskom paviljonu Studentskog centra 12. studenog 2015. počela je 20. smotra Sveučilišta u Zagrebu. Srce i ove godine pruža tehničku i stručnu potporu. Smotru su je svečanim govorom otvorio rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras. Smotra se održava u prostoru Studentskog centra u Zagrebu, Savska 25 od 12. do 14. studenoga. Uz 33 fakulteta i akademije Sveučilišta u Zagrebu, posjetiteljima će se u dva dana predstaviti i četrdesetak ostalih sudionika, tj. veleučilišta, visokih škola te drugih sudionika iz Hrvatske i inozemstva. Očekuje se da će se na ovogodišnjoj Smotri predstaviti oko 80 sudionika. Osim informiranja studenata o mogućnostima studiranja na preddiplomskim studijima, ove će se godine posjetitelji prvi put upoznati i s dostupnim studijskim programima na diplomskim i poslijediplomskim (specijalističkim i doktorskim) studijima. Osim tehničke potpore Sveučilištu u Zagrebu u organizaciji Smotre, Srce se na Smotri predstavlja i sa štandom na kojem će svi zainteresirani posjetitelji moći dobiti informacije o Srcu i uslugama koje nudi. Ove godine na štandu Srca posebno će biti predstavljeni obrazovni programi Srca, a dodatno će biti istaknute i usluge koje su zanimljive budućim studentima i koje im olakšavaju studiranje. Smotra Sveučilišta dobra je prilika za predstavljanje budućim studentima Sveučilišta u Zagrebu, ali i sadašnjima studentima, nastavnicima kao i svim zainteresiranim posjetiteljima. Slika 1: Štand Srca na Smotri Štand Srca na Smotri 2015.Slika 2: Otvorenje Smotre Svečano otvorenje Smotre 2015.

Trenutno nema događanja.