Poziv na okrugli stol „E-učenje i cjeloživotno učenje“

8. 9. 2011.

Pozivamo Vas na okrugli stol pod nazivom „E-učenje i cjeloživotno učenje“ koji će se održati u utorak, 13. rujna 2011. godine s početkom u 16 sati u Sveučilišnom računskom centru Srce (J. Marohnića 5).
Gosti okruglog stola su:

• doc. dr. sc. Mario Dumančić, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
  • Saša Dumić, izvršni direktor tvrtke Cognita
  • Kristijan Zimmer, voditelj Centra informacijske potpore Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
  • Dragica Kovčalija, viša stručna savjetnica za programe obrazovanja odraslih, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Sabina Rako, Sveučilišni računski centar Srce.

Želja nam je putem okruglog stola raspraviti ulogu e-učenja u cjeloživotnom učenju, procijeniti trenutačno stanje vezano uz primjenu e-učenja u cjeloživotnom učenju u našem okruženju te predstaviti neke od uspješnih projekata i primjera iz prakse. Okrugli stol se održava kao dio događanja kojima Srce obilježava Tjedan cjeloživotnog učenja.

Okrugli stol će se prenositi i putem Interneta.

Planirano trajanje okruglog stola je 60 minuta.

srp 04

Webinar "Registracije v4 sučelja u OpenAIRE-u za urednike repozitorija u sustavu Dabarodržat će se 4. srpnja 2022. od 10 do 10:45 sati.