Poziv za prijavu rada na konferenciji Digital art history – methods, practices, epistemologies

24. 5. 2019.

U Srcu se od 4. do 6. studenog 2019. godine održava međunarodna konferencija „Digital art history – methods, practices, epistemologies“.

Suorganizatori konferencije su Institut za povijest umjetnosti i Sveučilišni računski centar Srce. Konferencija je namijenjena istraživačima i stručnjacima koji se bave transdisciplinarnim istraživačkim inicijativama i koji su zainteresirani za razmatranje novih metodoloških, analitičkih i teoretskih saznanja iz područja digitalne povijesti umjetnosti.

Poziv za prijavu rada objavljen je na stranici konferencije: https://www.art-net-hrzz.org/.

Ožu 30

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 30. 3. 2020. u 17:30 sati.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.