Predavanje o Centru za e-učenje Srca

22. 5. 2019.

U organizaciji Odjela za obrazovanje Hrvatske sekcije Instituta inženjera elektrotehnike i elektronike (IEEE), 21. svibnja 2019. na Fakultetu elektronike i računarstva u Zagrebu održano je predavanje "Centar za e-učenje". Predavanje je održala Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja za obrazovanje i podršku korisnicima Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu.

Predavanje i diskusija poslije njega pokušali su odgovoriti na pitanja:

• što je Centar za e-učenje?
  • zašto to Srce radi?
  • što nastavnici Sveučilišta u Zagrebu mogu dobiti od Centra za e-učenje?
  • mogu li ga koristiti i ostali nastavnici u RH?
  • što nastavnici Sveučilišta u Zagrebu mogu dati Centru za e-učenje?
  • koje još usluge vezane uz  obrazovanje nudi Srce?

IEEE je neprofitna stručna udruga i puni joj je naziv Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc. (Institut inženjera elektrotehnike i elektronike). Posredstvom svojih članova, IEEE je vodeći autoritet na širokom tehničkom području od računalnih znanosti, biomedicinske tehnike i telekomunikacija, preko električne energije, potrošačke elektronike te mnogih drugih područja.

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.