Predavanje o Centru za e-učenje Srca

22. 5. 2019.

U organizaciji Odjela za obrazovanje Hrvatske sekcije Instituta inženjera elektrotehnike i elektronike (IEEE), 21. svibnja 2019. na Fakultetu elektronike i računarstva u Zagrebu održano je predavanje "Centar za e-učenje". Predavanje je održala Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja za obrazovanje i podršku korisnicima Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu.

Predavanje i diskusija poslije njega pokušali su odgovoriti na pitanja:

• što je Centar za e-učenje?
  • zašto to Srce radi?
  • što nastavnici Sveučilišta u Zagrebu mogu dobiti od Centra za e-učenje?
  • mogu li ga koristiti i ostali nastavnici u RH?
  • što nastavnici Sveučilišta u Zagrebu mogu dati Centru za e-učenje?
  • koje još usluge vezane uz  obrazovanje nudi Srce?

IEEE je neprofitna stručna udruga i puni joj je naziv Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc. (Institut inženjera elektrotehnike i elektronike). Posredstvom svojih članova, IEEE je vodeći autoritet na širokom tehničkom području od računalnih znanosti, biomedicinske tehnike i telekomunikacija, preko električne energije, potrošačke elektronike te mnogih drugih područja.

srp 01

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 1. 7. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

srp 06

Ako se želite naučiti služiti programom Word i uspješno pisati i uređivati svoje svakodnevne dokumente, prijavite se na vikend-tečaj koji započinje u subotu, 6. 7. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

srp 08

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 8. 7. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!