Predavanje o Centru za e-učenje Srca

22. 5. 2019.

U organizaciji Odjela za obrazovanje Hrvatske sekcije Instituta inženjera elektrotehnike i elektronike (IEEE), 21. svibnja 2019. na Fakultetu elektronike i računarstva u Zagrebu održano je predavanje "Centar za e-učenje". Predavanje je održala Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja za obrazovanje i podršku korisnicima Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu.

Predavanje i diskusija poslije njega pokušali su odgovoriti na pitanja:

• što je Centar za e-učenje?
  • zašto to Srce radi?
  • što nastavnici Sveučilišta u Zagrebu mogu dobiti od Centra za e-učenje?
  • mogu li ga koristiti i ostali nastavnici u RH?
  • što nastavnici Sveučilišta u Zagrebu mogu dati Centru za e-učenje?
  • koje još usluge vezane uz  obrazovanje nudi Srce?

IEEE je neprofitna stručna udruga i puni joj je naziv Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc. (Institut inženjera elektrotehnike i elektronike). Posredstvom svojih članova, IEEE je vodeći autoritet na širokom tehničkom području od računalnih znanosti, biomedicinske tehnike i telekomunikacija, preko električne energije, potrošačke elektronike te mnogih drugih područja.

pro 09

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na tečaj koji započinje u ponedjeljak, 9. 12. 2019. u 17:30 sati. Prijave su u tijeku!

pro 13

„Korištenje korisničkih podataka iz LDAP-a u ASP.NET MVC5 aplikaciji“

pro 13

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 13. 12.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

pro 16

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  16. 12. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.