Predstavljanje "Tečaja samostalnog razvoja ePortfelja"

25. 9. 2015.

U okviru Tjedna Centra za e-učenje 2015. predstavit ćemo i Tečaj samostalnog razvoja ePortfelja. Prezentaciju ovog masovnog on-line otvorenog tečaja (MOOC) održat će dr. sc. Igor Balaban, voditelj Europortfolio inicijative s Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u srijedu, 30. rujna u 13:00 sati. Tečaj samostalnog razvoja ePortfelja usmjeren je na studente, nastavnike, obrazovne ustanove i sve one koji su zainteresirani za korištenje ePortfelja. Kroz sedam modula polaznici imaju priliku steći praktično znanje za stvaranje ePortoflio strategije, a na razini pojedinca ili organizacije. Tečaj je razvijen u suradnji s članovima Europortfolio mreže te se do sada kao MOOC izveo na engleskom, španjolskom i poljskom jeziku. Sada se izvodi i na hrvatskom jeziku. Srce će omogućiti svim zainteresiranima praćenje prezentacije i putem sustava za webinare na adresi https://connect.srce.hr/ceu_webinari/.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.