Preko 10.000 e-kolegija već u rujnu

30. 9. 2019.

Za akademsku godinu 2019./2020. već je u rujnu na sustavu Merlin otvoreno više od 10.000 e-kolegija, a do sada je upisano više od 3.833 nastavnika i preko 26.000 studenata.

Prošlu akademsku godinu završili smo s 13.035 e-kolegija koji su se izvodili na sustavu za e-učenje Merlin.

Sustav Merlin je za ovu akademsku godinu nadograđen na najnoviju inačicu sustava Moodle 3.7 te su sukladno potrebama korisnika, dodane nove i unaprijeđene postojeće mogućnosti u sustavu. Korisnicima je svakodnevno na raspolaganju helpdesk Centra za e-učenje. Također nastavnici često koriste mogućnost konzultacija kako bi svoje e-kolegije što bolje organizirali za potrebe studenata.

stu 21

U studenome se održava Dvadeset četvrta smotra Sveučilišta u Zagrebu.

stu 22

Tijekom jednodnevnog predavanja saznajte što su to certifikati i na koje se sve načine koriste. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.