50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Preko 10.000 e-kolegija već u rujnu

30. 9. 2019.

Za akademsku godinu 2019./2020. već je u rujnu na sustavu Merlin otvoreno više od 10.000 e-kolegija, a do sada je upisano više od 3.833 nastavnika i preko 26.000 studenata.

Prošlu akademsku godinu završili smo s 13.035 e-kolegija koji su se izvodili na sustavu za e-učenje Merlin.

Sustav Merlin je za ovu akademsku godinu nadograđen na najnoviju inačicu sustava Moodle 3.7 te su sukladno potrebama korisnika, dodane nove i unaprijeđene postojeće mogućnosti u sustavu. Korisnicima je svakodnevno na raspolaganju helpdesk Centra za e-učenje. Također nastavnici često koriste mogućnost konzultacija kako bi svoje e-kolegije što bolje organizirali za potrebe studenata.

naslovnica Merlina 2019./2020.

lis 18

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 18. listopada 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 25

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak,  25. listopada 2021., u  9 sati. Prijave su u tijeku.