Pristup usluzi MojOblak korištenjem preglednika Chrome i Firefox

23. 3. 2018.

Korisnici koji trenutno pristupaju usluzi MojOblak korištenjem preglednika Chrome i Firefox trenutno dobivaju upozorenje "The site ahead may contain harmful programs".

Upozorenje se javlja jer je jedan od korisnika usluge MojOblak javno podijelio nesiguran sadržaj koji je Google indeksirao i počeo upozoravati sve korisnike koji pristupaju usluzi MojOblak.

Nesigurni sadržaj je uklonjen i Google je o tome obaviješten, no do uklanjanja upozorenja može proći i do 72 sata.

Korisnici u međuvremenu mogu nastaviti sigurno koristiti uslugu MojOblak tako da izaberu opcije "See details" i "Ignore the risk".

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.